Jak začít

Pokud Vás zaujaly výhody a možnosti využití nových forem vzdělávání zaměstnanců či externích spolupracovníků, můžete vyzkoušet následující postup zahájení spolupráce:

Krok 1 - kontaktujte společnost Kvintech (tvůrce systému KvinElearning), nebo se obraťte na firmu KV soft (partnera pro implementaci systému KvinElearning).

Krok 2 - naši odborníci Vám při osobní schůzce poskytnou všechny požadované informace, navíc Vám pomohou s vyhledáním vhodného kurzu či celého školicího programu.

Krok 3 - naši lidé Vám pomohou s implementací vlastního kurzu (včetně jeho propojení se stávajícími informačními či vzdělávacími systémy dosud užívanými ve Vaší společnosti).

Krok 4 - budeme připraveni aktivně participovat i při registraci jednotlivých uživatelů systému KvinElearning (včetně přiřazení vybraných kurzů jednotlivým uživatelům).

Krok 5 - za součást našich služeb můžete považovat i zaučení odpovědných pracovníků pro práci se systémem, jeho ovládání a správu (tyto aktivity však i nadále budete moci svěřit do naší péče, zkrátka, pokud budete něco potřebovat, zavoláte nám…).

Partneri

IT produkt roku 2008
ABB
Created by Kvintech